Комунальне підприємство
"ЧЕРНІГІВБУДІНВЕСТ"
Чернігівської міської ради

Головна » Про підприємство » Звіти за роботу » 2014 рік

 

Звіт директора Комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради

 

Головною метою діяльності КП „Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради  в 2014 році було залучення позабюджетних та інвестиційних коштів, як вітчизняних так і закордонних інвесторів в будівництво житлових будинків, об`єктів соціально-побутового призначення та комунальної сфери і як наслідок – це збільшення надходжень до бюджету міста в результаті будівельної діяльності.

 

Від здійснення господарської діяльності в 2014 році нашим підприємством отримано доходів на суму 1975,0 тис.грн., при цьому нараховано і сплачено податків   на суму 1048,9 тис. грн., що становить 53,1 % від отриманого доходу. До місцевого бюджету нараховано і сплачено податку на землю та орендної плати за користування земельними ділянками в сумі 327,0 тис.грн., що на 7,3 тис.грн. більше ніж в 2013 році. Також нараховано  та сплачено ПДВ в сумі 283,6 тис.грн., податку з доходів фізичних осіб в сумі 105,8 та єдиний соціальний внесок в сумі 307,0 тис.грн., військового збору на суму 4,2 тис. грн. Також в 2014 році надано допомогу військовій частині № 36 В на суму 4100,00 грн.

 

План доходів  підприємства виконано на 110,6 %, в грошовому виразі план перевиконано на 190,0 тис. грн.

 

Заборгованості по виплаті заробітної плати та заборгованості по податках і зборах  підприємство не має.

 

За результатами діяльності за 2014 рік отримано прибуток в сумі 110,0 тис. грн.

 

В будівництво житла та об`єктів соціальної сфери міста Чернігова за участі нашого підприємства в 2014 році залучено інвестицій  більше ніж 50 млн. грн., введено житлових будинків та об’єктів соціально – побутового призначення, загальною площею 14156,5 м. кв. , в т.ч. пооб’єктно:

Житловий будинок за адресою: вул. Толстого 125-а (перша черга)- 2972,6 м.кв.

Житловий будинок за адресою: вул. Толстого 125-а (друга черга)- 5720,2 м. кв.

Житловий будинок за адресою: вул. Єськова ( 5 секція) – 4325 м. кв.

 

В 2014 році за участі нашого підприємства, як Замовника будівництва,  проводились роботи на 12 будівельних майданчиках.

 

Продовжувалися будівельно-монтажні роботи на 17-поверховому житловому будинку з об`єктами соціально-побутового призначення по вул. Войкова, 27, а в 2015 році повинні завершити опоряджувальні роботи та ввести об`єкт в експлуатацію.

 

В червні місяці 2014 року розпочате будівництво АГНКС з мийкою та станцією технічного обслуговування по проспекту Миру (шлях на Гомель). Роботи продовжуються і в 2015 році. Введення об`єкту заплановане на IV квартал 2015 року.

 

В роботі знаходяться два будівельних майданчика по вул. Любецькій, 98 – це станція технічного обслуговування  та офісні приміщення.

 

В плановому порядку іде будівництво трьох житлових будинків в районі вулиці Курсанта Єськова. Малоповерхова забудова та п`ять 5-ти поверхових будинків введені в експлуатацію,  будинки № 6, № 7 і № 8 знаходяться в різних стадіях будівельно-монтажних робіт,  17 червня поточного року завершене будівництво спортивно-оздоровчого комплексу по вул. К.Єськова та отримано декларацію про готовність об`єкта до експлуатації.

 

За сприяння міського голови в 2014 році було залучено інвестора з м. Києва ТОВ „С ЕНД С”,  генеральний директор -  Хакбаз Нежад Соруш по демонтажу двох зруйнованих під`їздів житлового будинку по вул. 50 років ВЛКСМ, 36, в результаті вибуху побутового газу.

 

Демонтаж  зруйнованих під`їздів розпочали в IV кварталі 2014 року генеральною підрядною організацією ТОВ „Сіті Бост” м. Київ. Такі роботи наше підприємство да і м. Чернігів проводили вперше, на щастя , жодних проблем по демонтажу не виникло, а в квітні місяці поточного року демонтаж під`їздів був успішно завершений.

 

На місці демонтованих під`їздів сьогодні ідуть будівельно-монтажні роботи  по будівництву нових житлових будинків.

 

20 січня 2014 року  виконавчим комітетом Чернігівської міської ради був затверджений Детальний план забудови території третього мікрорайону житлового району Масани, який пройшов процедуру громадського обговорення з 18 вересня по 11 жовтня 2013 року. Проект отримав погодження та позитивні висновки Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації, Управління державної служби з надзвичайних ситуацій, Головного Управління  державної санітарно-епідеміологічної служби, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА.

 

В травні місяці 2014 року розпочали освоєння проекту забудови третього мікрорайону Масани – це 10 поверховий  житловий будинок (будівельна адреса № 8/1). На сьогоднішній день будівельно-монтажні роботи завершені, ідуть опоряджувальні роботи і підготовка до здачі першого житлового будинку третього мікрорайону ”Масани”.

 

В жовтні – отримали декларацію на початок будівельних робіт  житлового будинку № 8/2 (будівельна адреса). Будівельно-монтажні роботи завершуються.

 

В грудні – отримали декларацію на житловий будинок № 8/3. Будівельно-монтажні роботи ведуться вже на другому поверсі.

 

Проблемним питанням залишається залучення інвесторів для реалізації проекту комплексної забудови 3-го мікрорайону житлового району Масани.

 

Розподіл та закріплення земельної ділянки за кожним житловим будинком, дитячими садками та іншими об`єктами мікрорайону значно прискорив би пошук інвестора. Для цього відповідні звернення нашим підприємством  надані до Чернігівської міської ради щодо надання дозволу на розподіл земельної ділянки 3-го мікрорайону житлового району Масани.

 

Для більш ефективної роботи по залученню інвесторів та отримання повної інформації по роботі нашого підприємства завершується оновлення інформації на офіційному сайті КП „Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради..

 

Також продовжуються роботи на перспективу: будівництво житлових будинків по вул. Князя Чорного, 4-а. Всі дозвільні документи та експертний висновок,   можливі в нашій державі, отримані і в м. Чернігові і в м. Києві. Сьогодні ведуться археологічні розкопки і дослідження, а після отримання містобудівних умов і обмежень в тісній співпраці з „Черніговом Стародавнім” буде продовжена розробка проектно-кошторисної документації.

 

Закінчуються проектно-пошукові роботи по забудові земельної ділянки по вул. Київській, 7.

 

По вул. Любецька, 2-а (будівництво на цьому об`єкті було призупинено в 2008 році), знайдено нового інвестора, котрий закінчує переговори щодо фінансового відшкодування попередньому  інвестору та продовженню будівництва житлового будинку. Договори на подальше співробітництво новому інвестору надані, на сьогоднішній день продовжується їх узгодження.

 

По об`єкту вул. Щорса, 23 – 25, інвестор збанкротував, майно було виставлено на торги, майнове право на недобудований об`єкт придбав новий інвестор – ПрАТ „Антал-Експерт”, котрий офіційно звернувся до КП „Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради щодо подальшого будівництва. На сьогодні ідуть перемови щодо відшкодування  заборгованості  за попереднього інвестора перед нашим підприємством.

 

Перспективна ділянка для будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Любецька, 26, на жаль, стала проблемною. Наше підприємство неодноразово зверталось до міської ради щодо надання дозволу на зміну цільового призначення та організацію конкурсу на кращого забудовника, як це вимагалось на депутатських комісіях, але більш двох років питання не вирішується.

 

Під реконструкцію підземного переходу на перехресті проспекту Миру та проспекту Перемоги, район готелю „Україна”,  була отримана земельна ділянка, розроблено проектно-кошторисну документацію. Інвестор витратив більш 600 тисяч гривень, але до сьогоднішнього дня не розпочав роботи, пояснюючи це нестабільною ситуацією в Україні.

 

Продовжуються роботи по розробці проекту землевідведення земельної ділянки вул. Маяковського – Попудренко під будівництво багатоповерхових житлових будинків.

 

Отримано дозвіл та розпочаті роботи по розробці проекту землевідведення на земельну ділянку по проспекту Перемоги, 131,  для будівництва багатоповерхового житлового будинку.

 

Завершені роботи по розробці Проекту Детального плану забудови території спортивно-оздоровчого комплексу в кварталі вулиці Кільцевої та проспекту Миру.

 

30 травня 2014 року ПДП затверджено виконавчим комітетом  Чернігівської міської ради рішення  № 133,  пройдена процедура обговорень і погоджень. Отримані містобудівні умови і обмеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка на сьогоднішній день проходить  експертизу.

 

За весь період діяльності Комунальним підприємством „Чернігівбудінвест” Чернігівської міської ради в розбудову житла та об`єктів соціально-побутового призначення  було залучено інвестиційних та позабюджетних коштів в цінах 2015 року близько 1,5 млрд. грн.

 

Дякую за увагу!